Україна може звернутися до США щодо НАТО: нардеп розкрив деталі

Україна чекає, що США і Європа перейдуть від розмов до конкретних дій

Україна може звернутися до США щодо НАТО: нардеп розкрив деталі

Верховна Рада може звернутися до США щодо надання Плану дій щодо членства в НАТО після переговорів президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів народний депутат від "Слуги народу" Олексій Жмеренецький.

Відповідаючи на питання, чому Рада проситиме США дати ПДЧ тільки восени, а не прямо зараз, "слуга народу" зазначив:

"Ми використовуємо всі канали й інструменти, щоб подавати відповідні сигнали. Зараз відбувається цілий ланцюжок зустрічей, Байдена з ЄС, з Путіним, далі планується візит президента. Тому логічно за результатами всіх переговорів побачити позицію всіх сторін, і тоді вже звертатися до Конгресу з чіткими пропозиціями або проханням. Це логічний етап продовження переговорів, які вже заплановані".

Читайте також: Більше половини українців підтримують вступ країни до НАТО - опитування

Нардеп не виключив, що на зустрічі Зеленського і Байдена "буде чіткий сигнал про те, що відбуватиметься надання якогось іншого посиленого формату співпраці з НАТО, і тоді ця заява буде просто не потрібна".

"Попередньо, Зеленський дуже однозначно дав сигнал і США, і Євросоюзу, що потрібно переходити від розмов до конкретних дій, і ми сподіваємося, що зустріч Байдена і Зеленського матиме результатом конкретний план дій", - додав Жмеренецький.

Читайте також: Україна в НАТО: дипломат розповів про несподівану роль Росії

Раніше російський політолог Леонід Гозман в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив резонансну заяву президента Росії Володимира Путіна про Україну і НАТО.

Джерело Україна 24 Теги