Фукс про санкції проти нього: це особиста помста

Бізнесмен має намір оскаржити рішення РНБО в суді

Фукс про санкції проти нього: це особиста помста

Бізнесмен Павло Фукс в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" назвав санкції Ради національної безпеки і оборони проти себе особистою помстою секретаря РНБО Олексія Данілова.

"Як я можу це прокоментувати? Ви знаєте, що Данілов є членом партії "Яблуко", в якій його давній партнер Михайло Бродський працює. Це особиста помста Данілова. Він, напевно, ввів в оману президента і інших людей, які сьогодні приймали таке рішення. Від себе я хочу сказати, що я громадянин України, який платить податки, великі податки, за мої податки забезпечується армія, будуються лікарні, школи. Безумовно, я буду боротися за своє ім'я", - заявив бізнесмен.

Читайте також: Венедіктова пояснила, чому санкції РНБО застосовуються без суду

Фукс заявив, що обов'язково подасть в суд на це рішення РНБО і особисто на Данілова.

"Жодного відношення я не маю ні до компаній, які вони придумали, ні до чого. Все брехня, я вже десятки разів казав. Я цікавився покупкою різних активів, цікавлюся досі. Зараз вони мені ускладнюють життя, але я як працював і жив, так і буду, жити в країні і платити податки, виїжджати не збираюся. Я ніколи не займався політикою, окрім меценатства я нічим не займався, мені наплювати на них. Мене цікавить тільки бізнес", - підкреслив він.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони 18 червня ввела санкції щодо бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив зокрема, що Павло Фукс нібито причетний до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні.

Раніше РНБО ввела санкції проти "злодіїв у законі" і доручила провести аудит земель у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці під Києвом.

Джерело Україна 24 Теги