Гройсман назвав умову для домовленостей України з Росією

Екс-прем'єр нагадав, що Росія кожного дня обстрілює і вбиває українських воїнів

Гройсман назвав умову для домовленостей України з Росією

Україна має йти на будь-які домовленості з Росію лише за умови повного припинення вогню на Донбасі і виведення військ РФ.

Про це заявив в ефірі "Україна 24" екс-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи новий раунд переговорів глав МЗС країн "нормандської четвірки".

"Хочу всім нагадати: Росія напала на Україну, Росія анексувала Крим, окупувала частину нашої землі і взяла у полон наших людей, кожного дня обстрілює і вбиває українських воїнів. У цьому випадку всі розмови - це витрачання часу, тому що за ними немає політичної волі Росії припинити вбивства, які вони проводять", - заявив Гройсман.

Читайте також

"Тому перше - це припинення вогню. Ми ні в кого не стріляємо і нікого не вбиваємо. Ми ні на кого не нападали. Вони нападають на нас. Це все фінансується росіянами. Тільки міцна коаліція з Заходом і примушення Росії покинути Україну - більше ніякого формату домовленостей бути не може", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше колишній посол США в Україні Джон Хербст заявив, що у президента Росії Володимира Путіна є дві причини зупинити війну на Донбасі.

Теги