Росія розгублена: дипломатка назвала мету британців у інциденті біля берегів Криму

"Коли спеціалісти аналізують ці дії, то виглядає доволі комічна ситуація", - зазначила Осмоловська

Росія розгублена: дипломатка назвала мету британців у інциденті біля берегів Криму

Дипломатка, експертка-міжнародниця Юлія Осмоловська в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментувала риторику Росії після інциденту з британським есмінцем Defender біля берегів Криму.

«Російська сторона зараз намагатиметься зберегти політичне обличчя, передусім перед своїм електоратом в контексті виборів до Держдуми у вересні, і демонструватиме цей інцидент якраз з позиції сили російської сторони. За версією російської сторони, вони попереджали (британському есмінцю Defender – ред.) і навіть здійснювали попереджувальний вогонь. Коли спеціалісти починають аналізувати ці дії, то виглядає доволі комічна ситуація, було відстеження цих вибухів, західні спеціалісти говорять, що це взагалі відбувалося в паралельній площині», - зазначила дипломатка.

Читайте також: Британський есмінець принизив російський флот і особисто Путіна - журналіст

«З точки зору наших інтересів, витівка британців – це досить зухвала демонстрація того, що є міжнародне право, і світ рахуватиметься саме з ним. Просто для росіян це було дещо неочікувано, навіть попри витік документів, і ми бачили їхню певну розгубленість. Вони відстоюватимуть свою позицію, це абсолютно зрозуміло», - додала Осмоловська.

Читайте також: Гордон про "обстріл" корабля в Чорному морі: нехай вівці сидять тихо і мовчать

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Перша заступниця глави МЗС України Еміне Джапарова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що країни НАТО повинні переглянути свою політику в Чорному морі.

Джерело Україна 24 Теги