Юлія Мендель розкрила секрети своєї книги про українську політику: інсайди будуть

Юлія Мендель розповіла, як писала книгу і про що в ній йдеться

Юлія Мендель розкрила секрети своєї книги про українську політику: інсайди будуть

Указ про звільнення прессекретаря президента Володимира Зеленського та про призначення нового буде опублікований максимум до кінця тижня — про це заявила в програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" поки ще чинна спікерка глави держави Юлія Мендель.

"Відразу скажу, що указу про моє звільнення ще не було, його повинні опублікувати сьогодні разом з указом про призначення нового прессекретаря. Принаймні розглядалося, що це буде до кінця цього тижня", — сказала вона.

Мендель додала, що вона також очікує свого призначення радником Офісу президента. Також вона сказала, що новим прессекретарем, ймовірно, стане журналіст телеканалу "Україна 24".

Крім того, Мендель розповіла про свою книгу, яку планує випустити найближчим часом.

"Ідея написання книги виникла досить давно, але ніяк не було ані часу на неї, ані можливостей і розуміння того, як взагалі підготувати формат книги. Я почала її готувати тоді, коли з'явився час. У новорічні свята я захворіла на коронавірус і сиділа в ізоляції. Тоді й почала гортати свій щоденник і готувати книгу. Це зайняло небагато часу, оскільки все було живим, свіжим і наболілим, скажімо так", — сказала вона.

Читайте також: Гордон сказав, чи піде він у прессекретарі до Зеленського

Мендель відповіла, чи будуть в книзі якісь інсайди про залаштунки української політики.

"Інсайди будуть, оскільки я намагаюся трохи відкрити завісу хоча б якихось психологічних моментів того, як ведуться переговори, пояснити людям, що таке взагалі геополітичні питання, які обставини впливають на ухвалення рішень. Однак, як ви розумієте, всіх секретів розкривати я не могла, бо це як мінімум повага довіри, яку мені було надано. Однак якщо брати питання "Північного потоку 2", Німеччини, то я говорю про Меркель, про Макрона, звичайно, про Путіна, і я думаю, буде цікаво почути ці моменти від людини, яка це бачила й чула.

Президент брав участь у написанні книги тільки як президент України. Я маю на увазі, що я не могла обійти те, що я працювала на Володимира Зеленського. Тому, звичайно, про роботу з президентом там багато. Але президент не читав книгу, не погоджував, нічого не просив, оскільки він підтримує демократичні процеси", — сказала вона.

Книжка вийде й українською, і російською мовою, додала Мендель. Вона пообіцяла подарувати книгу з автографом ведучим "Україна 24".

Читайте також: Зеленський вибере нового прессекретаря — Подоляк назвав термін

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив Юлію Мендель своєю прессекретаркою 3 червня 2019 року. Цю посаду вона зайняла за результатами конкурсу, який оголосив Зеленський. В кінці квітня поточного року стало відомо, що Мендель залишає свій пост.

Після заяви про відставку Юлія Мендель оголосила про вихід своєї книги, яку назвала "Кожен з нас президент". Автор зазначила, що книга — це спроба осмислити українські реалії з точки зору українця, народженого в кінці 1980-х. Мендель пообіцяла багато інсайдів і роздумів на різні теми. Книга "Кожен з нас президент" видана видавництвом "Клуб сімейного дозвілля". У ній 288 сторінок.

Джерело Україна 24 Теги