На 90% відображає потреби — Гетманцев про закон щодо підвищення податкових ставок

Данило Гетманцев розповів, на що спрямований гучний законопроєкт

На 90% відображає потреби — Гетманцев про закон щодо підвищення податкових ставок

Законопроєкт про збільшення податків для бізнесу №5600 націлений на рівність оподаткування, заявив народний депутат, фракція "Слуга народу" Данило Гетманцев у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Цей законопроєкт не про підвищення податків. Закон 5600 про рівність оподаткування. Якщо у нас з вами в Податковому кодексі накопичилися неправомірні вилучення, пільги, можливості ухилення від оподаткування з десятки років, то якраз 5600 і спрямований на те, щоб виправити ці диспропорції, дисбаланс в оподаткуванні. Якщо ми говоримо про розвиток бізнесу, то якраз бізнесу, особливо білому, і необхідні рівні умови для функціонування", — пояснив він.

Читайте також: В Україні виріс податок на нерухомість: хто скільки заплатить

За словами Гетманцева, боятися прийняття цього законопроєкту нема підстав.

"Думаю, не потрібно будувати якісь апокаліптичні картини світу у зв'язку з цим законопроєктом. Він нормальний, він на 90% відбиває потреби сьогодення. Є там певні моменти, які потрібно підправити, ми зараз цим займаємося, в комітеті проводяться робочі групи", — сказав він.

Нагадаємо, проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу України був прийнятий Верховною Радою в першому читанні 1 липня. Він підвищує деякі податкові ставки, в тому числі акцизи та податки.

Раніше через цей законопроєкт посперечалися у прямому ефірі Данило Гетманцев і голова партії "Наш край" Сергій Шахов. "Ви сьогодні знищуєте людей, які реально вкладають гроші хоча б кудись у нерухомість, а не засовують у банки, які ви ліквідовуєте", — заявив Шахов.

Джерело Україна 24 Теги