Після Авакова в Кабміні буде ще дві відставки - Гордон

Журналіст зазначив, що обговорював кадрові перестановки в уряді із Зеленським

Після Авакова в Кабміні буде ще дві відставки - Гордон

Слідом за відставкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Кабміну можуть звільнити глав Мін'юсту Дениса Малюську і Міноборони Андрія Тарана.

Про це заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"На нас чекає ще кілька відставок. У мене була розмова з президентом, я завжди кажу в очі те, що думаю. Я вважаю, що, наприклад, міністр юстиції Денис Малюська - це непорозуміння. То ноги в нього на столі, то він сам під столом. Я спостерігаю за його постами. Ну, думаю, епатажний молодий чоловік, хоча вже закрадалися погані думки. А потім у програмі у Шустера я його послухав і жахнувся. Я йому прямо в студії сказав, що він справляє враження справжнього більшовика - це Троцький і Вишинський в одній особі. І я президенту сказав, що в мене враження, що це психічно хвора людина. Не може така людина бути на посаді міністра юстиції. Президент сказав, що він хоч не краде, а я сказав, що він навіть вкрасти не може. Думаю, що днями міністра юстиції Малюськи більше не буде", - заявив він.

Читайте також: Аваков не буде чіплятися за свою посаду - Геращенко

Наступним кандидатом на звільнення, за словами Гордона, є міністр оборони Андрій Таран.

"Повторю свою тезу, вона дуже проста. Країна, яка воює, в якій міністр оборони й начальник Генштабу не розмовляють і судяться один з одним... Можна далі не продовжувати. Це людина у віці, яка застала ще Брежнєва. Інші виклики, інша армія. Корупція як була в Міноборони, так і залишилася. Країна воює, а вони крадуть, модернізацію не проведено, зарплати не підвищено. Людина явно не на своєму місці. Я з президентом і на цю тему розмовляв. Думаю, Тарана теж упродовж декількох днів на посаді міністра оборони не буде. Парад з нагоди незалежності  України прийматиме інша людина", - прогнозує журналіст.

Як відомо, Денис Малюська займає пост міністра юстиції України з 29 серпня 2019 року. На цій посаді він змінив Павла Петренка. Андрій Таран був призначений міністром оборони 4 березня 2020 року замість Андрія Загороднюка.

Читайте також: В Авакова заявили, що сьогодні МВС довіряють 40% українців

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков 13 липня несподівано оголосив, що йде у відставку.

"Відповідно до частини першої статті 18 Закону України "Про Кабінет міністрів України" подав заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ. Дякую команді МВС за роки спільної праці!!! Дякую кожному офіцеру, рядовому і службовцю!!! Маю честь!" - написав міністр у Facebook.

Арсен Аваков обіймав пост міністра внутрішніх справ з 27 лютого 2014 року. Раніше він двічі обирався народним депутатом України й займав пост глави Харківської облдержадміністрації.

Президент Володимир Зеленський запропонував очолити МВС народному депутату від "Слуги народу" Денису Монастирському, той погодився, повідомляє "Укрінформ".

"Я прийняв найскладніше рішення у своєму житті - відповісти "так" на пропозицію президента очолити Міністерство внутрішніх справ... Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як політик, але я зробив цей вибір і претендуватиму на цю посаду", - заявив Монастирський.