Верещук готова стати міністром оборони, якщо їй запропонують

Нардеп зазначила, що таке рішення - виняткова прерогатива президента

Верещук готова стати міністром оборони, якщо їй запропонують

В ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" нардеп від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що готова очолити Міністерство оборони, якщо їй надійде така пропозиція.

"Таке рішення виключно залежить від верховного головнокомандувача, це його вертикаль, його конституційні повноваження. І якщо таке рішення буде прийнято, то воно буде прийнято саме ним. Говорити про те, що зараз йдуть якісь розмови, рано", - сказала нардеп.

Читайте також: Після Авакова в Кабміні буде ще дві відставки - Гордон

Проте на запитання, якщо їй надійде пропозиція очолити Міноборони, Верещук відповіла ствердно.

Чинний міністр оборони Андрій Таран призначений на посаду 4 березня 2020 року. 1 липня Міноборони повідомило, що на параді з нагоди Дня незалежності жінки-військові маршуватимуть у туфлях на підборах. Це рішення піддалося критиці в ЗМІ та соцмережах і викликало скандал навколо жіночої форми в ЗСУ. У зв'язку з цим Таран 3 липня доручив своєму заступнику розглянути можливість закупівлі експериментального взуття для ювілейного параду до Дня незалежності.

Читайте також: Ексочільник СБУ назвав головну проблему в обороні: "Могли б стати сильнішими за Німеччину"

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" заявив, що Міністерство оборони України замість Андрія Тарана повинна очолити жінка, і запропонував кандидатуру - Ірину Верещук.

Джерело Україна 24 Теги