Звільнення Тарана з посади міністра оборони не передбачається - Арестович

Діяльності Тарана на посаді міністра буде надана відповідна оцінка

Звільнення Тарана з посади міністра оборони не передбачається - Арестович

Міністр оборони Андрій Таран не буде відправлений у відставку.

Про це заявив в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" позаштатний радник глави Офісу президента України Олексій Арестович, коментуючи чутки щодо можливого звільнення Тарана.

"Наскільки мені відомо, пан Таран поки виконує свої обов'язки, і його звільнення не передбачається. Президент робить завжди одне і те саме. Він дивиться на показники ефективності роботи, потім виносить персональні кадрові рішення. Нещодавно були звільнені три заступники міністра оборони, тому що їхні показники містили як вдалі, так і невдалі досягнення. За результатами проблем з держоборонзмовленням, з закупівлями в армії, харчуванням ЗСУ і за інформаційним супроводженням були зроблені певні висновки. У посади міністра оборони інші KPI (ключові показники ефективності - ред.). Буде надана відповідна оцінка, і тоді будуть зроблені кадрові персональні висновки", - сказав Арестович.

Читайте також: Ексочільник СБУ назвав головну проблему в обороні: "Могли б стати сильнішими за Німеччину"

Нагадаємо, що чинний міністр оборони Андрій Таран був призначений на посаду 4 березня 2020 року.

13 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав заяву про відставку, що породило чутки про нові звільнення в уряді.

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що слідом за відставкою Авакова з Кабміну можуть звільнити глав Мін'юсту Дениса Малюську і Міноборони Андрія Тарана.

"На нас чекає ще кілька відставок. У мене була розмова з президентом, я завжди кажу в очі те, що думаю. Я вважаю, що, наприклад, міністр юстиції Денис Малюська - це непорозуміння... Думаю, Тарана теж протягом декількох днів на посаді міністра оборони не буде. Парад з нагоди незалежності України буде приймати інша людина", - заявив журналіст.

Своєю чергою, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що готова очолити Міністерство оборони, якщо їй надійде така пропозиція.

Джерело Україна 24 Теги