Путін не відмовився від своїх планів: Ілларіонов розповів про загрози для України

За словами Ілларіонова, президент РФ "розвинув шалену діяльність"

Путін не відмовився від своїх планів: Ілларіонов розповів про загрози для України

Президент Росії Володимир Путін посилив тиск на Україну після переговорів у Женеві з президентом США Джо Байденом.

Про це в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"Стосовно загроз. Загрози анітрохи не зменшилися, вони й надалі залишаються високими. А судячи з тих дій, які були здійснені Путіним за останні півтора місяці, починаючи з женевського саміту, відчувається, що він став натхненним, окриленим тим очевидним взаєморозумінням, яке у нього виникло з його співрозмовником щодо того, чи буде цей співрозмовник віддавати накази, які надають підтримку Україні", - сказав ексрадник президента РФ.

Читайте також: Байден розв'язує руки Путіну — журналіст заявив про колосальну помилку США

Як зазначив Ілларіонов, Путін "розвинув шалену діяльність, чинить тиск на Україну своїми публічними заявами, зміною законодавства, виступом на конференції з безпеки, зверненням з позовом до ЄСПЛ".

"Це все свідчить про те, що Путін жодним чином не відмовився від своїх намірів, і якоюсь мірою став навіть ще агресивнішим. В останній статті, яка так багато обговорюється, видно, що Путін неявно натякає, що західний кордон історичної Росії проходить не по річках Західний Буг, Збруч і Дністер, як це було в його статті 2012 року. Тепер кордони, на його думку, поширюються на західний кордон України. Але це дає додаткову інформацію для України, що опір цим планам має здійснюватися, не треба втрачати пильності", - підкреслив він.

Раніше голова виконкому Ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, яке місто стане першою стратегічною ціллю президента РФ Володимира Путіна у разі наступу на Україну.

"Маріуполь - це перша ціль Путіна. Для мене зустріч Байдена з Путіним - це останній реалістичний шанс уникнути в найближчі місяці великомасштабного нападу Росії, зокрема на Маріуполь, Херсон, Одесу", - підкреслив він.

Також Саакашвілі розповів, як під час анексії Криму США переконували Україну не чинити збройний опір Росії.

Джерело Україна 24 Теги