Інтрига тільки починається – політолог про ухвалення резонансного закону

У Раді тривають дискусії навколо резонансного закону

Інтрига тільки починається – політолог про ухвалення резонансного закону

Закон про діяльність банків, відомий як "антиколомойський закон", відкриє Україні шлях для подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом, але спочатку його долю має вирішити Конституційний суд.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив політолог Олексій Якубін, коментуючи ухвалення закону Верховною Радою України.

"Історія з цим законом тільки починається. Тепер слід очікувати реакції Міжнародного валютного фонду по новій програмі stand-by, тому що Україна виконала домовленості, про які багато говорилося - земельний закон і банківський закон. Коли його підпише президент, думаю, до кінця травня ми з вами побачимо певну підписану програму, можливо навіть перші транші отримаємо", - розповів Якубін.

Водночас, політолог зазначив, що "інтрига тільки починається".

"Я впевнений, що будуть позови по цьому закону далі в Конституційний суд, зважаючи на те, що частина його положень виводять частину банківської системи з-під контролю Конституції України", - наголосив він.

Якубін нагадав, що в парламенті точаться бурхливі дискусії навколо цього законопроекту. На його думку, новий закон спробують оскаржити лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та співголова ОПЗЖ Юрій Бойко.

Популярні відео

Нагадаємо, Верховна Рада 13 березня ухвалила "антиколомойський закон" у другому читанні. Це рішення підтримали 270 нардепів.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") розповів в ефірі "Україна 24", що законопроект про банки дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і всіх соціальних виплат.

 

Джерело Україна 24 Теги