Оживити мерця неможливо — депутат про Мінські домовленості

Депутат Сергій Рахманін розповів, що означає візит чиновника Путіна до Німеччини та чим загрожує виконання Мінських угод

Оживити мерця неможливо — депутат про Мінські домовленості

Мінські угоди несуть небезпеку для України та не можуть бути реалізовані, заявив голова фракції "Голос" у Верховній Раді Сергій Рахманін в ефірі каналу "Україна 24".

"Мінський процес – це труп. Оживити мерця неможливо. Кожного разу намагаючись апгрейдити цей процес, ми підставляємось. І кожну нову підставу Росія буде використовувати. Візит Козака (заступник голови адміністрації президента РФ Володимира Путіна до Берліна — ред.) – це те, під що ми підставилися як держава Україна. Не можна було і не треба було пробувати оживити мерця. Реалізація мінських угод у будь-якому вигляді несе небезпеку суверенітету держави", — заявив він.

Депутат відмітив, що попри це, Україна не запропонувала інших варіантів вирішення конфлікту.

"Я багато років спілкувався з іноземними депутатами, і вони казали: у вас дивна історія, ваш президент говорить, що альтернативи мінському процесу немає, і не виконує мінські угоди. Проблема в тому, що за 6 років ми так і не запропонували нічого, що було б альтернативою. Ми запропонували свій план – стратегія холодної деокупації, який починається з простої речі – тривале припинення вогню. Якщо цього не відбувається, не відбувається і нічого більше. У нас припинення вогню не було", — сказав Рахманін.

Читайте також

Популярні відео

Раніше експрем'єр-мінстр України Арсеній Яценюк заявив, що президент Росії Володимир Путін мріє про "нову Ялтинську конференцію", щоб з лідерами західних країн поділити світ на сфери впливу.

Джерело Україна 24 Теги