Зеленський дав Венедіктовій доступ до питань нацбезпеки і оборони

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова увійшла до складу Ради національної безпеки і оборони

Зеленський дав Венедіктовій доступ до питань нацбезпеки і оборони

Президент Володимир Зеленський затвердив генерального прокурора Ірину Венедіктову у складі Ради національної безпеки й оборони.

Відповідний указ №107/2020 опублікований на сайті Офісу президента.

"Затвердити у персональному складі Ради національної безпеки і оборони України Венедіктову Ірину Валентинівну – генерального прокурора", – зазначено в документі.

Нагадаємо, Верховна Рада 17 березня дала згоду на призначення Ірини Венедіктової генеральним прокурором України. Того ж дня президент Володимир Зеленський підписав указ про її призначення генпрокурором. До цього Венедіктова очолювала Державне бюро розслідування. Раніше вона була обрана у Верховну Раду України за списком партії “Слуга народу”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський указом від 23 березня переніс дату весняного призову в армію, а також звільнення військовослужбовців строкової служби в запас з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

23 березня Володимир Зеленський випустив нове звернення до українців у зв'язку з коронавірусом, у якому пообіцяв, що можливе рішення про введення в країні надзвичайного стану буде ухвалене не для того, щоб приймати непопулярні рішення, а буде направлено на захист життя і здоров'я українців.

Теги