Ініціативу Зеленського щодо ТКГ позитивно сприйняли союзники - міністр

Прорив у перемовинах після "нормандської зустрічі" був лише в розширенні українського складу ТКГ

Ініціативу Зеленського щодо ТКГ позитивно сприйняли союзники - міністр

Віцепрем'єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про реакцію союзників України на запропоноване президентом Володимиром Зеленським розширення української делегаціі в Тристоронній контактній групі.

«Прорив щодо переговорів за час після «нормандської зустрічі» (в Парижі - ред.) був тільки в тому, що Україна представила оновлений склад делегації Тристоронньої контактної групи. Це по-різному сприйняли в суспільстві, але, мені здається, більшість людей сприймають це позитивно», - зазначив Резніков.

Читайте також: Рішення Зеленського щодо Донбасу: журналіст розповів, що це дасть

Найголовніше, за його словами, що до цього позитивно поставилися партнери України - західні країни та інституції.

«Франція і Німеччина зокрема, ОБСЄ, а як ми пам'ятаємо ОБСЄ - це орган, народжений багатьма країнами. Ми очікували дзеркальної реакції Російської Федерації, але вони в тому складі делегації, який був представлений, поки не продемонстрували свою готовність показувати серйозні наміри на інтенсифікацію і прорив в Мінському процесі», - наголосив віцепрем'єр.

Популярні відео

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі, ввівши до неї чинних представників влади. До делегації увійшов віцепрем'єр Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

Український дипломат Василь Філіпчук в ефірі "Україна 24" пояснив рішення Зеленського щодо Донбасу.