"Ми б такого не вигадали": режисер "Слуги народу" про президентство Зеленського

Президента України порівняли з прототипом з популярного серіалу

"Ми б такого не вигадали": режисер "Слуги народу" про президентство Зеленського

Перший рік президента України Володимира Зеленського при владі видався набагато складнішим і насиченішим, ніж у його прототипу з телесеріалу "Слуга народу" Василя Голобородька.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив режисер "Слуги народу" Олексій Кирющенко, коментуючи прес-конференцію Зеленського, присвячену року при владі.

"Цей рік переграв наш креатив. Ми б ніколи цього не вигадали. Ніколи з авторами до такого б не додумалися. І такі парадокси і наповненість всілякими подіями в цьому році і таким шляхом, за такими лабіринтами, що навіть у страшному сні ми б до такого не додумалися. Ми ж не справжні політологи або політтехнологи - я завжди жартував про цей серіал, що мені пазли дали, а картинку не показали", - сказав Кирющенко.

Читайте також

За його словами, творці серіалу "складали з нуля ідеального героя, гарного світлого чистого порядного персонажа - Голобородька". Режисер уточнив, що це була ідея співзасновників "Кварталу-95" братів Шефірів.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше політолог Ігор Рейтерович в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи може президент Володимир Зеленський піти на другий термін.

Джерело Україна 24 Теги