"Ганяти карасів": Ляшко пояснив, навіщо знову йде в нардепи

"Розвелися в тій Раді жирні Герус-карасі", - заявив Ляшко

"Ганяти карасів": Ляшко пояснив, навіщо знову йде в нардепи

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко іде на довибори у Верховну Раду на 208 окрузі на Чернігівщині. Про це політик заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Не той козак, що за течією пливе, а той, що проти течії. Я йду в парламент з однією метою – щоб ганяти тих жирних карасів. Розвелися в тій Раді жирні Геруси-карасі. Я буду тією щукою, яка не даватиме їм дрімати. Моє завдання буде викривати все, що там робиться, показувати людям і розказувати, що  треба робити. Не маю жодного сумніву, що ми переможемо. У нас нормальна країна і нормальні люди, найкращі – просто треба дійти до їхнього серця, до їхнього розуму, переконати, і все буде нормально», - заявив нардеп  

Читайте також: Чи перенесуть місцеві вибори через коронавірус - в "Слузі народу" зробили заяву

Журналісти каналу поспілкувались з людьми на вулицях Києва і розпитали про їхнє ставлення до планів Ляшка. Серед відповідей були, наприклад, такі:

«Звичайно, хай вертається, його там не вистачає».

«Буду радіти, якщо він повернеться у Раду. Якщо він ще й стане президентом, я буду ще більше радіти».

«Хай би йшов. Хай дасть там прочухана багатьом».  

Популярні відео

Вибори в Раду на окрузі 208 на Чернігівщині відбудуться 25 жовтня. На цьому окрузі Ляшко обирався до парламенту в 2012 році. Тоді за Олега Ляшка проголосували майже 56%. Вибори на цьому окрузі призначено у зв’язку із смертю народного депутата Валерія Давиденка.   

Джерело Україна 24 Теги