Україна і Росія розуміють "Мінськ" по різному: Казанський про своє завдання в ТКГ

Представник України в ТКГ розповів, в чому різниця між підходом Росії та України та якою є головна задача

Україна і Росія розуміють "Мінськ" по різному: Казанський про своє завдання в ТКГ

У Росії та України різні уявлення про те, як потрібно виконувати Мінські угоди. Про це заявив представник політичної підгрупи української делегації в ТКГ Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24"

"Мінські угоди спочатку були прописані настільки абстрактно, що кожна сторона їх трактує по-своєму, тому вони досі не виконані й взагалі навряд чи будуть. Проблема в тому, що є російське бачення Мінських угод — і Росія хоче, щоб Україна їх виконала саме в тому варіанті, як це бачить Росія, тобто: внесли до Конституції, легалізували бандформування "ДНР", "ЛНР", а по факту це російська окупація. Вони хочуть легалізувати своїх представників, щоб мати пакет акцій в акціонерному товаристві "Україна", делегувати від цієї території своїх парламентаріїв, міністрів — і таким чином блокувати якісь зовнішньополітичні устремління", — сказав він.

Читайте також: Для Росії це неприємний маневр — політолог про представників ОРДЛО від України

За словами Казанського, українське бачення цієї ситуації кардинально відрізняється.

"Наша сторона трактує Мінські угоди так, що ці території мають повернутися на умовах України: спочатку ми отримуємо контроль над кордоном, тільки потім вибори там, вибори за українським законодавством, а це значить, що включаються українські телеканали, допускаються українські партії, переселенці до голосування. Так ось, наше завдання зараз головна — щоб не перемогла російська версія Мінських угод, щоб не відбулася легалізація бандформувань ", - розповів він.

Популярні відео

Раніше Казанський розповідав, чи можливо політичне врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги