Там взагалі не ночувало законодавство - адвокат про справу Порошенка

Захист колишнього голови держави клопотатиме про відвід судді

Там взагалі не ночувало законодавство - адвокат про справу Порошенка

Адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що справа проти колишнього голови держави "почалася з великої брехні".

"Порошенко прийде на засідання, не зважаючи на ті сумні обставини, які сталися (смерть батька - ред.). Засідання суду має закінчитися відмовою у застосуванні запобіжних заходів, оскільки там, як то кажуть, взагалі не ночувало законодавство. Але чи воно реально закінчиться? Ви ж знаєте, який суддя, і який суд – подивимося, що вони втнуть", - заявив адвокат.

Популярні відео

Він зазначив, що 18 червня сторона захисту вирішуватиме питання щодо можливого відводу судді.

"Справа цинічна. Почнемо з того, що почалася вона з великої брехні. По-перше, ніхто Порошенка не підозрює у перевищенні повноважень. Мова йде про те, що він підбурив перевищити повноваження керівника зовнішньої розвідки – підбурив таким чином, що видав указ, тобто реалізував конституційні повноваження президента... Керівник зовнішньої розвідки обвинувачується в тому, що він перевищив повноваження тому, що виконав указ президента. А укази президента, згідно з Конституцією, обов’язкові для виконання на всій території України", - пояснив Головань.

Читайте також: Результатом буде шампанське в Кремлі — експрем'єр про підозру для Порошенка

За його словами, цей "колосальний абсурд" має розглядатися на судовому засіданні в четвер.

"Плюс прокуратура наполягає начебто на тому, що вона повідомила Порошенка про підозру, що є абсолютна брехня. Тому що відео кожен бачив, що ніхто нічого нікому не зачитував. Ця "уповноважена людина" – ми доведемо, що вона не була уповноважена і необхідних документів у неї не було. І рішення про доручення про повідомлення Порошенка про підозру не було", - сказав адвокат.

Головань заявив, що у сторони захисту є докази про відверту фальсифікацію документів, пов’язаних з повідомленням про підозру.

"Там є багато цікавого. Мова йде про відверте нехтування правом", - додав він.

Нагадаємо, Петру Порошенку напередодні в ДБР зачитали текст підозри у справі про ймовірні порушення під час призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки два роки тому. Повідомлення про підозру Порошенко не взяв, заявивши, що документ вручали з порушеннями. 

Джерело Україна 24 Теги