Заяви божевільних пенсіонерів — адвокат про чергову справу проти Порошенка

Адвокат розповів, чому нова справа проти Порошенка не варта уваги слідства

Заяви божевільних пенсіонерів — адвокат про чергову справу проти Порошенка

Експрезиденту Петру Порошенку інкримінують, серед іншого, так звану "справу Томосу" - звинувачення у розпалюванні релігійної ворожнечі. Це прокоментував адвокат Ілля Новіков в ефірі каналу "Україна 24".

"Це прекрасний приклад тієї самої справи, яка повинна була потрапити в шухлядку для заяв божевільних пенсіонерів. Кожен слідчий або прокурор повинен розуміти, що якщо ти будеш витрачати свій час на справи про те, що не так Томос зареєстрували або ще щось, у тебе не вистачить часу на свої безпосередні обов'язки. І для країни ти будеш зайвим баластом. Є робочий день, який ти витрачаєш або на належне розслідування корупції, або на те, як шляхом створення ПЦУ розпалили ворожнечу", — сказав він.

Нагадаємо, 18 червня перед судом про обрання запобіжного заходу у справу про можливе незаконне призначення глави Служби зовнішньої розвідки п'ятий президент Петро Порошенко заявив, що проти нього порушили також справу через "розпалювання релігійної ворожнечі" за фактом отримання Томосу українською автокефальною церквою. У ДБР підтвердили відкриття справи Службою безпеки України. Справа була відкрита в листопаді 2019 СБУ за заявою Філарета.

Народний депутат, співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко заявила, що всього є 27 позовів проти Петра Порошенка, в тому числі два за хуліганство.

Раніше адвокат Ілля Новіков розповів, у чому в нинішній версії звинувачення полягає злочин, який інкримінується Порошенку.

Джерело Україна 24 Теги