Путін задумав нову підлість проти українців - Ляшко про плани Росії

Лідер Радикальної партії засудив спроби переглянути підсумки Другої світової війни

Путін задумав нову підлість проти українців - Ляшко про плани Росії

Президент Росії Володимир Путін хоче переглянути підсумки Другої світової війни і применшити роль українців у перемозі над нацизмом.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи резонансну статтю Путіна до 75-ї річниці перемоги над нацизмом.

"Неможливо переписати історію і викинути з пам’яті, викреслити величезні жертви, які Україна і українці заплатили, щоб звільнити нашу чудову землю від коричневої чуми. Коли кажуть, що війна почалася 22 червня 1941 року – це не зовсім так. Війна почалася 1939 року, коли в результаті змови Гітлера і Сталіна практично розчленували Польщу і окупували, зокрема і наш Львів. І з 39-го по 41-й українці страждали, і з 41-го по 45-й", - наголосив він.

Читайте також: "Повна маячня": російський опозиціонер про важливий план Путіна

За його словами, українці заплатили велику ціну, щоб звільнити свої землі від фашизму.

"Черчилль колись сказав: фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами. Дуже важливо, щоб ця коричнева чума не відроджувалася. Щодо переписування історії, то найбільше у цьому вправний Путін. Подивіться інтерв’ю Путіна, яке він дав нещодавно Першому російському каналу. Подивіться останню статтю, яку Путін написав в одному з міжнародних видань. Це фактично ревізія підсумків Другої світової війни. Там немає ані величезної ролі, ані жертви України у знищенні коричневої чуми. Там все, що залишилося від участі українців у цій війні – це згадування про Бандеру", - заявив лідер Радикальної партії.

Ляшко підкреслив, що нові політики "навіть заради політичної кон’юнктури не повинні принижувати внесок українців у цю перемогу".

"А спроби переписати історію – це неможливо, тому що всі пам’ятають", - додав він.

Нагадаємо, раніше експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що президент Росії Володимир Путін вважає своєю історичною місією відновлення Радянського Союзу.

Джерело Україна 24 Теги