У Донецьку провели копію путінського параду: політолог пояснив мету бойовиків

Окуповані території ретранслюють те, що відбувається в "метрополії"

У Донецьку провели копію путінського параду: політолог пояснив мету бойовиків

Політолог Микола Мельник в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував проведення в окупованому Донецьку копію російського параду Перемоги.

«Окуповані території ретранслюють те, що відбувається в метрополії, просто постійно обіграючи тезу про квазіреспубліки, ніби вони самі інституційно можуть провести парад. Максимальна реакція України – це безпосередньо нота МЗС в МЗС Росії. Я також не пригадаю, щоб міжнародні організації якось реагували на паради на окупованих територіях. Максимум нота протесту, яка нічого не означатиме», - зазначив політолог.

Він наголосив, що у Донецьку навряд чи хтось відкрито протестував би проти цього параду.

«Жодних конфліктів на фоні цього параду не може бути. Там правоохоронна система працює за більш-менш російськими лекалами, і в принципі нелояльність до окупаційної вертикалі доволі жорстко карається. Тому я б не чекав на якісь акції протесту в Донецьку у зв’язку з парадом», - заявив Мельник.

Читайте також: Парад Путіна може бути пов'язаний зі змінами в Кремлі - військовий експерт

Популярні відео

Російський військовий парад 24 червня відбувся у Донецьку. До останнього було невідомо, чи допустять глядачів. Але людей таки зібрали. За карантинними обмеженнями не стежили. Більшість була без масок та не дотримувалась соціальної дистанції.

Нагадаємо, раніше російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чому парад Перемоги в Росії відбудеться саме влітку.

Джерело Україна 24 Теги