"Компроміс з Росією неможливий": експрем'єр назвав мету Путіна

Президент РФ не хоче, аби Україна досягла успіху, вважає Арсеній Яценюк

"Компроміс з Росією неможливий": експрем'єр назвав мету Путіна

Президент Росії Володимир Путін прагне відновити Радянський Союз, тому не зацікавлений у компромісі з Україною і мирному врегулюванні на Донбасі.

Про це заявив під час Київського Безпекового Форуму в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Порядок денний Росії, порядок денний Путіна – це відновлення Радянського Союзу. План Путіна – захопити ще більше території Європи. Мета Путіна – бути найсильнішим автократичним лідером на європейському континенті. Він не хоче, аби Україна досягла успіху. Тому він не виконає Мінські домовленості. Він може виконати Мінські домовленості лише в інтерпретації Путіна, в російському перекладі", - заявив експрем'єр.

Читайте також: Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

На його думку, Україні "практично неможливо знайти будь-який компроміс із Російською Федерацією".

"Головна умова, щоб навіть почати діалог – це повернути Крим, Донецьк і Луганськ. Це основна передумова. Тож як ми можемо порозумітися з державою, яка вторглася в Україну?", – пояснив колишній глава уряду.

Яценюк наголосив, що Україна має "дотримуватися однієї лінії з нашими західними друзями".

"Керівництво України має усвідомити: це важлива історична місія цього чинного президента, уряду і всього політичного керівництва – врятувати Україну, відновити територіальну цілісність, далі йти шляхом реформ, бути успішними, боротися за нашу незалежність та за нашу свободу. Разом із нашими друзями з ЄС та США", - підсумував він.

 

Популярні відео

Нагадаємо, раніше український дипломат, ексзаступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія може завдати військового удару по Україні з окупованого Криму.

Джерело Україна 24 Теги