Потрібен новий "Трускавець": політолог про скандал зі "слугами народу"

Володимир Фесенко вважає, то депутати від монобільшості так і не навчилися контролювати свої слова

Потрібен новий "Трускавець": політолог про скандал зі "слугами народу"

Партія "Слуга народу" має провести для своїх народних депутатів повторний тренінг у Трускавці, щоб навчити їх контролювати свої слова.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Володимир Фесенко, коментуючи скандал зі "слугами народу" Олександром Корнієнком і Давидом Арахамією, які порівняли свою колегу Ірину Аллахвердієву з "корабельною сосною".

"З цією історією я згадав фільм "Про що говорять чоловіки". Можна зробити четверту частину цього фільму "Про що говорять чоловіки, навіть депутати". Нічого дивного, але треба дійсно бути максимально обережними. Я навіть запропонував, що варто провести "Трускавець-2" для нардепів зі "Слуги народу". Можливо, не лише для них, щоб ще раз навчити депутатів формату публічної розмови – коли і що можна говорити, а коли ні. І головне – як виходити з таких ситуацій", - наголосив експерт.

Читайте також: Зеленський провів виховну роботу – політолог про скандальну "слугу народу"

На думку політолога, першого "Трускавця" виявилося замало.

"Я вам скажу парадоксальну річ – а де образа, в чому? Звичайно, цей мем можна неоднозначно сприймати. Але, по-перше, увага до Аллахвердієвої зросла конкретно, вона стала відомою. По-друге, термін неполіткоректний, але це було визнання професійних талантів, що це партійний боєць. Але давайте порівняємо з Трампом – і все стане на свої місця", - зазначив він.

Фесенко додав, що "скандал з Корнієнком та Арахамією – це сексистський вислів, але в українських консервативних умовах жодних негативних наслідків від цього не буде".

Популярні відео

Нагадаємо, 23 червня у мережі опублікували відео, в якому "слуга народу" Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції Давидом Арахамією заявив, що їхня колега Ірина Аллахвердієва "робоча баба, як корабельна сосна". Корнієнко спочатку заявив, що запис змонтований, але пізніше змушений був вибачитись за сексизм.

 
Джерело Україна 24 Теги