Скандал із нардепкою Третьяковою: Ляшко жорстко обізвав "слугу народу"

Я, відповідно до логіки Третьякової, низькоякісна дитина, обурюється Ляшко

Скандал із нардепкою Третьяковою: Ляшко жорстко обізвав "слугу народу"

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24» відповів на заяву народної депутатки з фракції «Слуга народу» Галини Третьякової про позов проти нього.

«Коли вона погрожує подати на мене в суд – а за що? За те, що я її назвав дурепою? Так я зараз ще це повторю – кончена дурепа. Тому що нормальна людина таку дурню говорити не може. Дитина не винна, що вона народилася у бідній родині. Хіба я винуватий, що батько кинув мою маму? Хіба я винуватий, що моя мама із забитого луганського села і в неї не було можливостей? 90% сімей в Україні таких, як Третьякова розказує. Але і з бідних сімей виходять дуже достойні люди», - зазначив Ляшко.

Він наголосив, що своїми словами Третьякова образила його особисто.

«Я оці її заяви про низькоякісних дітей з бідних сімей сприйняв прямо на себе. Я, за її логікою, низькоякісна дитина. Я маю моральне право їй в очі сказати, що вона дура, коли вона мене ображає і 90% українських сімей. Вона не має права робити таких заяв. У будь-якій іншій країні державна посадова особа, якби зробила такі заяви, вже б у той же день подала у відставку. А ця людина ще погрожує мені судом. Вона повинна скласти мандат», - наголосив політик.

Читайте також: Ляшко порівняв скандальну "слугу народу" з Гітлером

Популярні відео

Раніше в соцмережах Третьякова написала, що за образи на її адресу з боку Ляшка вона подає позов до суду.  

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечених родинах дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті за її словами, в таких родинах ростуть "діти низької якості".

Слід зазначити, що відео, в якому Третьякова зробила цю заяву, було опубліковано на Facebook-сторінці руху "Заради Майбутнього" ще 29 травня, проте на нього звернули увагу тільки зараз. На відео відреагувала постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. У відкритому листі ФПУ кажуть, що федерація вимагає відставки Третьякової.

У "Слузі народу" вибачились за скандальне висловлювання Третьякової й пообіцяли розглянути питання про її зняття з посади голови парламентського комітету.

Джерело Україна 24 Теги