Скандальна "слуга народу" вимагає у Ляшка мільйон: політик відповів

Лідер Радикальної партії звинуватив Галину Третьякову в абсолютному цинізмі

Скандальна "слуга народу" вимагає у Ляшка мільйон: політик відповів

Народний депутат від партії "Слуга народу" Галина Третьякова, яка опинилася в центрі скандалу через заяву про "дітей низької якості", подала до суду на лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Третьякова зажадала в Ляшка 1 млн грн моральної компенсації за образи. У відповідь політик пригрозив "слузі народу" зустрічним позовом і позбавленням депутатського мандата.

"Третьякова подала на мене в суд, вимагає 1 млн грн компенсації за те, що я її назвав дурепою", - сказав Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24".

Коментуючи слова Третьякової про "дітей низької якості", політик заявив:

"Не може людина при тверезому розумі робити такі абсолютно цинічні, принизливі заяви. Коли вона розповідає, що жінок треба стерилізувати, розповідає про приклад Сінгапуру, - так ви б перед виборами попередили, коли обіцяли завершення епохи бідності, що в вашому розумінні завершення епохи бідності - це стерилізація українських жінок. У нас сьогодні смертність вдвічі перевищує народжуваність, і вони замість того, щоб зробити, щоб було менше бідних, всіх ображають".

Читайте також: Скандал із Третьяковою: в "Слузі народу" заступились за нардепа

Ляшко нагадав, що сьогодні в Україні "90% бідних сімей, особливо після коронавірусу".

"Ісус Христос у древній Галілеї не народився б, якби фарісейкою там працювала Третьякова! Я з нею не спілкувався і ніякого бажання не маю", - зазначив він.

Лідер Радикальної партії також повідомив, що подаватиме зустрічний позов проти Третьякової, і вимагатиме, щоб вона склала депутатський мандат.

Популярні відео

Зазначимо, голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що в деяких малозабезпечених сім'ях дітей народжують не для того, щоб дати їм освіту і права, а для отримання матеріальної допомоги від держави. В результаті, за її словами, в таких сім'ях ростуть "діти низької якості".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв слова нардепа від партії "Слуга народу" Галини Третьякової з ідеологією Адольфа Гітлера.

Джерело Україна 24 Теги