Переговори по Донбасу: експерт розповів про абсурдні умови Росії

Бачо Корчілава оцінив можливі поправки до української Конституції

Переговори по Донбасу: експерт розповів про абсурдні умови Росії

Росія висуває Україні абсурдні вимоги щодо виконання Мінських угод, оскільки не зацікавлена ​​в досягненні миру на Донбасі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив політичний експерт Бачо Корчилава, коментуючи вимогу Росії про особливий статус для ОРДЛО.

"Умови, які висуває Росія на даний момент, є абсурдними і незбагненними. Що означає, що Україна повинна внести в Конституцію статус окремих районів Донецької та Луганської областей? Хоч один коституціоналіст на світі знайдеться, щоб пояснити, як це виглядає? Тобто у нас до цієї річки одне територіальне управління, а після цієї річки інше", - сказав Корчилава.

Читайте також: Жителі ОРДЛО виберуть Україну — Казанський назвав причину

Як зазначив експерт, тут йдеться не про автономію, як з Кримом, а про особливий статус.

"Для того і вноситься це поняття (особливий статус - ред.) у переговорний процес, щоб не було єдиного розуміння. Тому що що б ви не ухвалили - це буде не влаштовувати. Головне завдання політики Росії - не домовитися. Вони не хочуть цих домовленостей", - пояснив він.

Популярні відео

Відзначимо, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак і міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков 3 липня вирушили з робочим візитом до Німеччини, де запланована їхня зустріч з представниками країн "нормандського формату".

На переговорах російська сторона вимагає, щоб Україна до 6 липня представила проект змін до Конституції, де буде прописаний особливий статус для ОРДЛО.

Нагадаємо, раніше представник Донецька в Тристоронній контактній групі по Донбасу Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що Україна на переговорах по Донбасу підняла питання повернення територій ОРДЛО, які, згідно з Мінськими угодами, повинні бути під українським контролем. Росія відмовляється виконувати цю умову.

Джерело Україна 24 Теги