Це не найвища каста - Саакашвілі про ситуацію з Нацбанком

Голова виконкому Ради реформ вважає, що НБУ не може бути незалежним від суспільства

Це не найвища каста - Саакашвілі про ситуацію з Нацбанком

Голова виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі вважає, що Національний банк повинен вести діалог з владою, залишаючись незалежним.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"НБУ може бути незалежний, але він не може бути незалежний від суспільства, економіки, від тенденцій. І те, що в епоху кризи уряди Німеччини, Америки, Трамп весь час коментують федеральні резерви. Вибачте, це всіх стосується", - сказав Саакашвілі.

Популярні відео

Читайте також: У Зеленського розповіли про "серйозну проблему" звільненого голови НБУ

Голова виконкому Ради реформ підкреслив, що співробітники НБУ - "це не найвища каста".

"Це не якась там найвища каста, яка повинна сидіти на Олімпі: ми такі круті, ми банкіри, а ви всі ідіоти, нічого не розумієте. Нам потрібні дешеві кредити, вони повинні на вухах пройти, забезпечити уряд, тому треба розмовляти з владою. Не можна, щоб НБУ не розмовляв з владою, а розмовляв лише з паном Рашкованом (заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді - ред.)", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. Раніше він подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку за власним бажанням.

Народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що найбільш вірогідним кандидатом на посаду глави НБУ замість Смолія є голова правління державного "Укргазбанку" Кирило Шевченко.

Джерело Україна 24 Теги