Я хотів зникнути – Арахамія про скандал з "корабельною сосною"

Нардеп запевнив, що не вживав образливих слів на адресу колеги

Я хотів зникнути – Арахамія про скандал з "корабельною сосною"

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" виправдався за скандал з нардепом Іриною Аллахвердієвою, яку він разом з колегою Олександром Корнієнком порівняв з "корабельною сосною".

Арахамія запевнив, що не вживав образливих слів на адресу Аллахвердієвої, а лише машинально погодився з фразою, яку промовив Корнієнко.

"Я нещодавно був, так би мовити, невільним учасником одного з "зашкварів", як то кажуть. Насправді я просто сказав "так", але в ЗМІ це розійшлося, ніби я учасник. Я взагалі на той момент був дуже втомлений, бо це був четвертий день нашого туру по Україні – о 6:00 підйом, потім цілий день ми їздимо, в касках, відвідуємо підприємства. Це було дуже велике навантаження. Я взагалі нічого не хотів, я хотів зникнути з цього місця і просто поїхати додому", - розповів він.

Читайте також: Зеленський провів виховну роботу – політолог про скандальну "слугу народу"

Нардеп зізнався, що не слухав, про що казав Корнієнко, а "просто кивав на те, що б він не казав, просто вже був на автопілоті".

Популярні відео

Нагадаємо, 23 червня у мережі опублікували відео, в якому "слуга народу" Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції Давидом Арахамією заявив, що їхня колега Ірина Аллахвердієва "робоча баба, як корабельна сосна". Корнієнко спочатку заявив, що запис змонтований, але пізніше змушений був вибачитись за сексизм.

Політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав провести для нардепів від "Слуги народу" повторний тренінг у Трускавці, щоб навчити їх контролювати свої слова.

Джерело Україна 24 Теги