Скандали зі "слугами народу": експерт назвав головну причину

"Нові обличчя" так і не зрозуміли, що на них дивляться з кожного кутка

Скандали зі "слугами народу": експерт назвав головну причину

Регулярні скандали з народними депутатами від партії "Слуга народу" пов'язані з тим, що "нові обличчя" досі не зрозуміли, що їм приділяється підвищена увага суспільства.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив політичний оглядач Геннадій Дубов.

Він зазначив, що різних скандальних історій вистачало і в минулих скликаннях парламенту.

"Ми порівнюємо "слуг" чи теперішній склад Ради з чим? З іншими скликаннями? Там не було такого? Питання в тому, що сьогодні це більше акцентується, більше вимог до них, тому що вони як би нові обличчя, вони повинні бути іншими. І так у них не виходить. Саме тому, що вони нові обличчя - вони не розуміють, що з кожного кутка на них дивляться, і поводяться як люди в нормальному житті в їх розумінні", - пояснив експерт.

Популярні відео

Читайте також: Скандальна "слуга народу" вимагає у Ляшка мільйон: політик відповів

Нагадаємо, 23 червня в мережі опублікували відео, в якому "слуга народу" Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції Давидом Арахамією заявив, що їхня колега Ірина Аллахвердієва "робоча баба, як корабельна сосна". Корнієнко спочатку заявив, що запис змонтовано, але пізніше змушений був вибачитися за сексизм.

Крім того, нардеп від партії "Слуга народу" Галина Третьякова опинилася в центрі скандалу через заяву про "дітей низької якості" в малозабезпечених родинах.

Політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав провести для нардепів від "Слуги народу" повторний тренінг у Трускавці, щоб навчити їх контролювати свої слова.

Джерело Україна 24 Теги