Рада без канікул – в "Слузі народу" анонсували нові позачергові засідання

У депутатів накопичилося багато питань, які треба вирішити перед місцевими виборами

Рада без канікул – в "Слузі народу" анонсували нові позачергові засідання

Верховна Рада України не зупинятиме роботу через літню відпустку, народні депутати планують провести кілька позачергових засідань для ухвалення низки нагальних законопроєктів.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура.

"У нас буде, найімовірніше, два позачергових засідання Ради. Одне відбудеться за вимогою президента, а друге – на вимогу народних депутатів. Підписи зібрали, про це буде окремо оголошено. А загалом – домовилися, що під час літнього періоду наша робота не припинятиметься. Ми будемо збиратися у зв’язку із накопиченням необхідних для ухвалення законопроєктів, соціальних законопроєктів, антикоронавірусних законопроєктів – будемо збиратися мінімум 3-5 разів за міжсесійний період", - розповів "слуга народу".

Читайте також: У "Слузі народу" пояснили, чи розпустить Зеленський Раду

Качура повідомив, що його профільний парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування ухвалив рішення працювати в міжсесійний період у звичайному режимі.

"У нас багато питань, які треба вирішити перед місцевими виборами, завершити децентралізацію тощо", - пояснив нардеп.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", що скоро у парламенту з'явиться нове повноваження.

 
Джерело Україна 24 Теги