Три найважливіших призначення - "слуга народу" про плани Ради на тиждень

Кандидатури на важливі посади зараз "фіналізуються", зазначила Євгенія Кравчук

Три найважливіших призначення - "слуга народу" про плани Ради на тиждень

Монобільшість у Верховній Раді цього тижня планує здійснити три важливих кадрових призначення – у Національний банк, Антимонопольний комітет і Кабмін.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Вона повідомила, що президент Володимир Зеленський відвідав засідання фракції "Слуга народу", де обговорювались кадрові питання. За підсумками засідання було вирішено провести цього тижня три основних кадрових призначення.

"Це голова Антимонопольного комітету - пропонується Ольга Піщанська, яка є зараз виконувачкою обов'язків, а до цього була заступницею голови. Також планується схвалити кандидатуру віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Це міністерство частково об'єднає економічні питання та питання оборонно-промислового комплексу", - розповіла нардеп.

Популярні відео

Читайте також

Третє, найочікуваніше призначення, за її словами - це голова Нацбанку.

"Кандидатури зараз фіналізуються і до кінця тижня ми повинні проголосувати ці кадрові призначення у залі", - повідомила Кравчук.

Нагадаємо, раніше депутатка від фракції "Голос" Леся Василенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, навіщо в парламент викликають міністра оборони Андрія Тарана.

Джерело Україна 24 Теги