"Це цирк": політолог розкритикував Верховну Раду

Політолог розповів, кому вигідно затягувати розгляд закону про гральний бізнес через безліч правок

"Це цирк": політолог розкритикував Верховну Раду

Народні депутати 14 липня ухвалили закон про легалізацію грального бізнесу, процес йшов довго і з прийняттям безлічі правок. Про що говорить тривалий процес розгляду цього закону, розповів політтехнолог Петро Охотін в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми, на жаль, бачимо ту ж практику, що і в старому парламенті. Проти чого люди голосували, коли вибирали президентом Зеленського і монобільшість. Коли замість голосувань починається штовханина, спроби затягнути процес і перетворити парламент знову в те, чим він став за останні 27 років і що сподівалися змінити. Це фактично цирк.

Я вважаю, те, що відбувається в парламенті, є негативним. Законопроєкти, що винесені на обговорення, дуже важливі, і я не вважаю конструктивною спробу заблокувати роботу Верховної Ради. У цьому випадку затягування в партер, як кажуть борці, тобто в режим правок, — це і є кайдани, які не дають рухатися далі", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Три найважливіші призначення — "слуга народу" про плани Ради на тиждень

Експерт розповів, хто і навіщо навмисно затягує голосування.

"Позачергове засідання необхідне, тому що депутати були в карантині й зараз є дуже багато питань, які потрібно вирішити. І чому роботу блокують правками, я прекрасно розумію. Їхнє завдання — створити ситуацію, коли можна звинуватити президента і партію влади в тому, що наслідки пандемії не вирішуються, і з цим йти на місцеві вибори. Звичайно, для опозиційної риторики це дуже вигідно — критикувати та вказувати на недоліки", — заявив політолог.

Раніше в "Слузі народу" анонсували нові позачергові засідання парламенту, оскільки через карантин накопичилося безліч питань, які необхідно вирішити до проведення місцевих виборів, запланованих на жовтень.

 
Джерело Україна 24 Теги