З цим потрібно щось робити — політолог про роботу Верховної Ради

Експерт розповів, що не так з процесом розгляду законопроєктів в українському парламенті

З цим потрібно щось робити — політолог про роботу Верховної Ради

Верховна Рада прийняла закон про легалізацію грального бізнесу. За його ухвалення проголосували 248 народних депутатів. Про що свідчить ухвалення цього закону, розповів політолог Богдан Бондаренко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Сам факт я оцінюю позитивно тільки тому, що вся ця історія тривала щонайменше з осені, були неодноразові засідання комітетів, постійно відкладалися голосування за цей законопроєкт з різних причин. Голосувати за нього було потрібно, тому що його обіцяли, наскільки я пам'ятаю, і президент, і парламент. Позитивним я вважаю виконання передвиборчих обіцянок", - сказав він.

При цьому експерт зазначив, що у парламенті є велика проблема з процедурами розгляду законопроєктів.

"Що ж до самого закону — що саме ухвалили, підводні камені й так далі — можуть сказати фахівці й лише після того, як побачать текст закону до другого читання. Тому що ось у чому проблема: ми вже бачили історію з тим, що парламент на кілька тижнів випадає з роботи, тому що змушений слухати правки, які вносять різні депутати. Причому вони використовували свій час виступів для того, щоб розповісти, як у них справи і яка сильна "зрада" в Україні.

Це стандартні для нашого парламенту процеси, які піднімають необхідність зміни парламентських процедур. Мені здається, з цим потрібно щось робити", — сказав він.

Популярні відео

Раніше політолог розкритикував Верховну Раду за затягування ухвалення закону про гральний бізнес.

Джерело Україна 24 Теги