В Раді збирають інформацію про нардепів, які були за кордоном

Всі, хто контактував з депутатом Шаховим, знаходяться на самоізоляції

В Раді збирають інформацію про нардепів, які були за кордоном
Євгенія Кравчук (Фото: Facebook)

Заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що апарат Верховної Ради збирає інформацію про депутатів, які виїжджали за кордон.

Про це вона розповіла в ефірі каналу "Україна 24".

"Апарат Верховної Ради збирає інформацію в цілому, хто з депутатів був за кордоном, який в них стан, або, можливо, їх помічники були за кордоном. Зараз ця інформація акумулюється і буде передана до Міністерства охорони здоров'я", - сказала вона, розповідаючи про заходи після виявлення коронавируса у депутата Сергія Шахова.

За даними Кравчук, з Шаховим насамперед контактували члени екологічного комітету, куди він прийшов на засідання, - зараз всі вони перебувають на самоізоляції. Також на самоізоляції перебувають депутати, які контактували з ним на ефірах або при зустрічі, їхні помічники.

Кравчук вважає, що поки проводити тести на коронавірус асболютно всім, хто контактував із Шаховим, не потрібно, оскільки в першу чергу тести потрібні тим, у кого виявлені симптоми.

Як повідомлялося раніше, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що Сергія Шахова можуть оштрафувати, якщо він покине місце ізоляції.