Референдум щодо ринку землі: у Зеленського озвучили позицію

Позиція щодо референдуму — це позиція президента в частині прийняття закону про народовладдя. Він уже зареєстрований у Верховній Раді

Референдум щодо ринку землі: у Зеленського озвучили позицію

В Україні відбудеться референдум щодо питання про ринок землі – це позиція президента Володимира Зеленського. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомив уповноважений президента з питань землі Роман Лещенко.

“Якщо ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні стабілізується, то необхідні фонди коштів будуть наповнені, в тому числі для проведення місцевих виборів і референдуму щодо питання про ринок землі. Позиція щодо референдуму — це позиція президента в частині прийняття закону про народовладдя. Він уже зареєстрований у Верховній Раді. Депутати готові розглядати його і підтримувати. Цей референдум буде реалізований, в тому числі у питанні щодо допуску іноземців до купівлі землі”, – наголосив Лещенко.

За його словами, виходячи з аналізу соціологічних досліджень, насьогодні підтримки щодо допуску іноземців до ринку землі серед громадян України немає.

“Але ми не можемо нічого прогнозувати, виходячи з того, як будуть змінюватися обставини – чи буде доречним запускати референдум саме в кінці року, виходячи з тих обставин, що у нас обіг земель сільськогосподарського призначення не запускається в цьому році, а в кращому випадку в другому півріччі наступного року”, – зазначив представник президента.

Нагадаємо, ухвалення закону про ринок землі було однією з вимог МВФ для отримання Україною кредиту. Закон було ухвалено Верховною Радою в ніч на вівторок 31 березня.

Теги