Місцеві вибори: Разумков розповів, чи всі необхідні закони ухвалила Рада

Спікер Верховної Ради підбив підсумки позачергової сесії парламенту

Місцеві вибори: Разумков розповів, чи всі необхідні закони ухвалила Рада

Підсумки роботи Верховної Ради на останній сесії підбив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24".

"На цей час не надходило пропозицій про скликання нових позачергових сесій. Я думаю, що ми досить плідно попрацювали, багато чого прийняли. Деякі законопроєкти були відправлені на доопрацювання, щоб зробити їх більш ефективними. Ми готові працювати й надалі, але це повинні бути саме ті закони, які потрібно приймати оперативно. Якщо буде необхідність, то Верховна Рада збереться", — сказав він.

Читайте також: Стільки вже не наберемо: в "Слузі народу" оцінили шанси на виборах

Популярні відео

Цього тижня також було підписано закон про зміни до Виборчого кодексу й передано президенту. Разумков розповів, чи всі необхідні закони були ухвалені для того, щоб провести місцеві вибори у жовтні.

"Закон вже опублікований і набув чинності, так що все, що необхідно було для проведення місцевих виборів, Верховна Рада ухвалила. Це і зміни до бюджету, щоб виділити кошти на проведення, і зміни до Виборчого кодексу, й оголошення виборів, яке робиться Верховною Радою України. Все, що залежить від парламенту, парламент зробив. Далі - ЦВК і представники інших гілок влади виконуватимуть свої обов'язки", — сказав він.

Раніше в "Голосі" розповіли, звідки взялися чутки про дострокові вибори у парламент.

 
Джерело Україна 24 Теги