На чолі буде Зеленський — відомий журналіст про переговори по Донбасу

Журналіст розповів, як у Тристоронній контактній групі спрацюються з Кравчуком

На чолі буде Зеленський — відомий журналіст про переговори по Донбасу

Перший президент України Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі по Донбасу замість Леоніда Кучми, який пішов з групи. Як тепер проходитимуть переговори, спрогнозував гендиректор інформагентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко в ефірі каналу "Україна 24".

"Першу партію у переговорах в Мінську гратиме Зеленський. Вся робота в Мінську — це робота командна, вже давно. Зараз там працює багато людей — з Офісу (президента - ред.), Кабміну, РНБО і так далі. І будь-яке рішення — командне, ніхто сам по собі нічого не вирішує. Інша річ, що голова української частини ТКГ однак має своє слово і можливість доносити свою точку зору", — сказав він.

Читайте також Є єдине побоювання — експерт про вступ Кравчука в переговори по Донбасу

 

Мартиненко розповів, як у ТКГ ставитимуться до Кравчука.

"Наскільки прислухатимуться, я не знаю, але думаю, якийсь час команда притиратиметься, тому що Леонід Макарович — це не Леонід Данилович, це різні люди з різними поглядами на життя і різним минулим. Я не думаю, що він буде дуже схвально і радісно сприйнятий іншими учасниками, запрошеними на ці засідання представниками ОРДЛО, тому що в очах тієї сторони Кравчук - людина, яка розвалив Радянський Союз, а вони за ним дуже ностальгують. Але, зрештою, справа не в особистому ставленні один до одного, а в питаннях, які там розглядаються", — сказав він.

Раніше політолог розповів, чому саме кандидатура Кравчука була висунута на посаду голови української делегації в Тристоронній контактній групі.

Джерело Україна 24 Теги