До переговорів по Донбасу хочуть залучити експрем'єра: гучна заява від Кравчука

За словами Леоніда Кравчука, остаточне рішення ще не прийнято

До переговорів по Донбасу хочуть залучити експрем'єра: гучна заява від Кравчука

Учасником Тристоронньої контактної групи по Донбасу може стати перший прем'єр-міністр України (1990-1992 рр.) Вітольд Фокін.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав новий глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Відповідаючи на запитання, які нові прізвища можуть з'явитися в делегації, Кравчук заявив:

"Мені відомо, що ведуться перемовини з людиною, яка відома в Україні. Це Вітольд Фокін. Його знають на Донбасі, він з 16 років у шахті. І ми хотіли б мати у групі людину, яку знає Донбас. Щоб він міг сказати, чого хочуть стратегічно, національно і як завгодно люди, які там живуть".

Читайте також: На чолі буде Зеленський — відомий журналіст про перемовини щодо Донбасу

За словами Кравчука, учасники делегації планують зібратися днями.

"У понеділок о 15:00 будемо збиратися усією делегацією, поговоримо, познайомимося, кожен висловить свою думку, що він бачить, як він бачить. Тому що Зеленський має одну мету – активний наступ в усіх питаннях: політичних, ідеологічних. Це означає, що ми не можемо пасти задніх, що ми зацікавлені, що мир має бути не на словах, а на ділі", - зауважив політик.

Нагадаємо, напередодні заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак написав листа, в якому заявив про вихід із перемовин щодо Донбасу на рівні радників лідерів "нормандської четвірки". Експерт-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив заяву Козака і розповів, чого хоче Росія.

Джерело Україна 24 Теги