Гасимо пожежу, якої немає - учасник перемовин щодо Донбасу про Кравчука і Фокіна

У Кравчука та Фокіна є невиправдані очікування щодо переговорів, вважає Сергій Гармаш

Гасимо пожежу, якої немає - учасник перемовин щодо Донбасу про Кравчука і Фокіна

Першому президенту України Леоніду Кравчуку і першому прем'єр-міністру Вітольду Фокіну знадобиться небагато часу, щоб зрозуміти, що з Росією неможливо домовитися щодо Донбасу в Тристоронній контактній групі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив представник Донецької області в ТКГ Сергій Гармаш.

"Щодо Кравчука і Фокіна. Люди тільки входять у процес. Вони ще не знають, що це таке. У них є ще якісь, можливо, невиправдані очікування, ілюзії, вони щиро хочуть щось змінити. Коли вони зіткнуться з тим, що гра в одні ворота, я думаю, зміниться їхнє ставлення і до війни, і до агресора, і до самих перемовин. Тому потрібно трохи часу", - вважає він.

Читайте також: Шахтар і поет — Кравчук пояснив, чому Фокіна хочуть залучити до переговорів по Донбасу

Як зазначив Гармаш, політика робиться не на рівні ТКГ, а на більш високих рівнях.

"Тобто роль голови делегації може бути деструктивною в принципі. Але якщо Козака Пєсков спростував наступного дня, то й Зеленський при бажанні зможе дезавуювати якісь заяви Кравчука. Ще немає пожежі, яку ми всі вже намагаємося гасити", - зазначив учасник ТКГ.

Читайте також: Кравчук запропонував спосіб відновити Донбас: з'явились подробиці

Нагадаємо, новий голова української делегації у ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має шукати спільну мову з мешканцями ОРДЛО заради досягнення миру.

Джерело Україна 24 Теги