Важливо убезпечити себе: голова ОДА про закриття адмінкордону з Кримом

Небагато людей сьогодні перетинають адмінмежу, не спостерігається скупчення

Важливо убезпечити себе: голова ОДА про закриття адмінкордону з Кримом

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав причини закриття адміністративного кордону з окупованим Кримом.

«Я сьогодні відвідав КПВВ «Чонгар». Хочу зазначити, що небагато людей сьогодні перетинають адмінмежу, не спостерігається скупчення людей. Тобто до 600 людей протягом доби перетинають адмінмежу на КПВВ «Чонгар». І я переконаний, що ті кроки, які сьогодні були схвалені за дорученням президента урядом України, правильні й спрямовані на непоширення коронавірусу та убезпечення громадян України, які живуть на материковій частині», - зазначив голова Херсонської ОДА.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

Він пояснив, чому Україна обмежує співгромадян в анексованому Криму в пересуванні.

«Є, зокрема серед експертів і фахівців, точка зору, що країна-окупант Росія занижує показники захворюваності на COVID-19 на території окупованого Криму. І для нашої області, яка є в зеленій зоні, важливо убезпечити громадян від можливого поширення інфекції», - заявив Гусєв.

Читайте також: Очільник "Нацкорпусу" розповів, як Україна повинна вчинити з Кримом

Як повідомлялося, Україна закриває в’їзд і виїзд на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом. Контрольно-пропускні пункти не працюватимуть з 9 серпня і до кінця місяця через ситуацію з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше відома журналістка Олеся Бацман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що Росія лякає Україну військовим вторгненням заради постачання води до окупованого Криму.

Джерело Україна 24 Теги