"Росія перекинула військових у Мінськ": експерт озвучив можливості для України на Донбасі

Росія своїх силовиків, військових, пресу перекинула у Мінськ

"Росія перекинула військових у Мінськ": експерт озвучив можливості для України на Донбасі

Політолог Микола Давидюк в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з перемир’ям на Донбасі та про події в Білорусі.

«Добре, що перемир’я на Донбасі триває, нема великої кількості обстрілів, це допомагає зберегти життя мирних громадян та військових. Щодо політичних наслідків, я б не сказав, що вони можуть бути значущі, тому що два тижні з точки зору війни, яка триває 6 років – це не так багато. Це також не причина проводити, якщо ми говоримо про політичні результати, вибори (в ОРДЛО – ред.), це не причина поступатися частиною Незалежності, суверенітету», - наголосив політолог.

Читайте також: Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

Він також зазначив, що Росії зараз немає діла до ситуації в ОРДЛО, адже вся увага прикута до подій в Білорусі.

«Росія переключилась зараз на Білорусь, їй зараз не до нас. Вони усіх своїх силовиків, військових, пресу перекинули у Мінськ. І це видно. Свого часу Хорватія (скористалася схожою ситуацією – ред.) так робила. За три дні відвоювали всю територію. Але був світовий консенсус, і було погоджено, війська, які були кинуті тоді, мали глобальний альянс підтримки, який гарантував, що не буде відкату назад. Дуже хотілося б, щоб ми отримали такий шанс, такий момент, коли ми могли б піти у наступ», - заявив Давидюк.  

Читайте також: "Москва загралася": політолог щодо протестів у Білорусі

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі відбулися вибори президента. Офіційні результати показали перемогу чинного президента Олександра Лукашенка в першому турі з результатом трохи більше ніж 80%. Проте опоненти звинуватили його в масових фальсифікаціях і вийшли на акції протесту, які переросли в сутички з поліцією.

Джерело Україна 24 Теги