Молодь не хоче платити податки - "слуга народу" щодо протестів у Білорусі

Нардеп Євген Шевченко вважає, що білоруські демонстранти не цінують стабільність

Молодь не хоче платити податки - "слуга народу" щодо протестів у Білорусі

Проти переобрання президента Білорусі Олександра Лукашенка протестує молодь, якій "приїлася стабільність" і яка не хоче платити податки.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко.

"З одного боку, зрозуміло, що людям, які жили в Білорусі, особливо молоді, приїлася стабільність. Їм хочеться адреналіну, їм нудно... Вони не хочуть платити податки, тому що вони ще молоді, працюють... Але вони забувають, що коли-небудь вони стануть старшими, і хтось повинен буде платити податки, щоб їм платили пенсію", - сказав нардеп.

Читайте також: Замість мітингів: у Білорусі придумали новий спосіб боротьби з Лукашенком

Шевченко зазначив, що ті, хто протестує в Білорусі, "мають на це право абсолютно". Однак "слуга народу" заявив, що не може зрозуміти - "а що саме вони вимагають від Лукашенка, від влади"?

"Я нічого не чув, окрім "Йди, Лукашенко". Спроєктуємо ситуацію: Лукашенко йде, Тихановська взяла в руки владу. Двох слів зв'язати не може, ніколи в житті нічим не займалася. Які будуть наслідки? Заводи, фабрики, колгоспи зупиняться, прийдуть іноземці й почнуть грабувати, землю продадуть незрозуміло кому, соціальні засади, які Лукашенко зберігав, всі підуть у небуття", - заявив депутат.

Шевченко також пояснив, що привітав Лукашенка з переобранням, керуючись "геополітичними інтересами України як держави".

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги