Офіс президента прокоментував записи з нібито братом Єрмака

СБУ проводить допити як глави ОП, так і депутата, який оприлюднив відеозаписи

Офіс президента прокоментував записи з нібито братом Єрмака

Офіс президента заявив, що розмови на оприлюднених записах, де фігурує нібито брат глави Офісу Андрея Єрмака Денис, не мають відношення до реального життя.

Про це говорітяс в повідомленні прес-слжби ОП.

"Ситуація з оприлюдненими записами, в яких фігурує брат глави Офісу президента, продемонструвала, скільки людей звикли до афер, коли вирішувати державні справи можна за хабарі. Розмови на оприлюднених плівках не мають відношення до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак всі викладені факти повинні бути ретельно перевірені - так само, як і джерела появи плівок і те, хто і з якою метою замовляв стеження", - йдеться в повідомленні.

Офіс нагадав, що Служба безпеки України проводить допити брата глави ОП і народного депутата від фракції "Слуга народу" Гео Лероса, який оприлюднив ці записи. Національне антикорупційне бюро відкрило справу за заявою депутата, Госбюро розслідувань - за заявою керівника ОП.

Нагадаємо, 29 березня Гео Лерос направив звернення директору НАБУ Артему Ситнику з проханням перевірити і дати оцінку інформації, яка міститься в відеозаписах, де людина, схожа на брата Єрмака, обговорює питання призначення деяких осіб на державні посади.

Теги