У "Слузі народу" назвали умову для скасування місцевих виборів

Олександр Корнієнко нагадав про минулий прецедент перенесення виборів

У "Слузі народу" назвали умову для скасування місцевих виборів

Місцеві вибори в Україні, заплановані на 25 жовтня, можуть не відбутися тільки в разі введення надзвичайного стану.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів лідер партії "Слуга народу" і перший заступник голови парламентської фракції СН Олександр Корнієнко.

Читайте також: Корупція вже на старті – політолог про місцеві вибори в Україні

"Якщо говорити з юридичної точки зору - на сьогодні немає підстав для скасування виборів. З 5 вересня починається виборчий процес, його не можна нічим зупинити, крім надзвичайного стану. Думаю, що пан Ляшко (головний санлікар - ред.) і вся команда, яка бореться з епідемією, будуть оперативно нас інформувати для того, щоб ухвалювати рішення, наприклад, про введення надзвичайної ситуації в деяких регіонах", - сказав Корнієнко.

Популярні відео

Лідер партії "Слуга народу" нагадав про прецедент із захопленням у полон Росією українських моряків, "коли влада ввела військовий стан на частині території України в кількох областях, і там не проводилися вибори в об'єднані громади, вони відбулися пізніше".

Читайте також: "Ми пішли на спад": в "Слузі народу" оцінили шанси партії на виборах

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, яку епідеміологічну ситуацію в МОЗ прогнозують на жовтень, коли в країні повинні відбутися чергові місцеві вибори.

Джерело Україна 24 Теги