На каналі "Україна 24" відбудеться прем'єра "ТОК-ШОУ №1" з Василем Головановим

"У ток-шоу будуть представленні різні політичні погляди та різноманітні думки"

На каналі "Україна 24" відбудеться прем'єра "ТОК-ШОУ №1" з Василем Головановим

9 вересня загальнонаціональний канал «Україна 24» презентує масштабне «ТОК-ШОУ №1» з Василем Головановим про головне. Програма виходитиме щосереди о 21:00.

«ТОК-ШОУ №1» — масштабний проєкт, суть якого полягає в аналізі найгостріших і важливих подій, що відбуваються просто зараз і, безумовно, впливають на життя кожного з нас. Ми говоритимемо про головне. У ток-шоу будуть представленні різні політичні погляди та різноманітні думки. Тут не буде однобокого обговорення. Сьогодні з'явилося занадто багато питань до людей, які відповідальні за ті чи інші події. І зараз настав час відповідати!», — поділився Василь Голованов.

Новий інформаційний сезон на каналі «Україна 24» здивує масштабними прем’єрами. Тепер щосереди о 21:00 Василь Голованов у програмі «ТОК-ШОУ №1» обговорюватиме події та новини, які важливі для українців. Кожне питання розглядатиметься з позицій різноманітних думок, щоб глядач міг зробити власні висновки.

‪В авторському проєкті Василь Голованов разом з гостями у студії з’ясує, що насправді відбувається в українській політиці. У програмі будуть обговорюватися актуальні події через призму багаторічного досвіду Голованова.

Не пропустіть 9 вересня о 21:00 «ТОК-ШОУ №1» з Василем Головановим на каналі «Україна 24». Ми говоритимемо про головне!

Джерело Україна 24 Теги