Зеленський в курсі: Саакашвілі розповів про план боротьби з бюрократами

Боротьба з бюрократією дозволить кожному українцю відчути, що реформи йдуть, вважає Саакашвілі

Зеленський в курсі: Саакашвілі розповів про план боротьби з бюрократами

Глава виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі каналу "Україна 24" розповів про плани щодо боротьби з бюрократією в Україні.

"Єдина проблема, яка зараз у нас є: реально ми вивчили питання, обговорюємо, приймаємо, Нацрада затверджує, це ініціатива президента, за що я йому вдячний, а потім все застрягає на офісі бюрократів. Йде відфутболювання, якийсь чиновник, який сидить на місці 20 років, гальмує, починає експертизу, починає перекидати в міністерства, міністерства знову в ОП. Це ми повинні закінчити", - заявив він.

Читайте також: Корупцію знищимо - Саакашвілі назвав суми хабарів у будівельному бізнесі

Популярні відео

Саакашвілі повідомив, що в понеділок має намір обговорити цю тему з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком:

"Я сподіваюся на його підтримку. Ми сьогодні зустрічалися з першим помічником президента Сергієм Шефіром, дуже хороша конструктивна зустріч була. Президент України в курсі. Ми зробимо систему, щоб бюрократія, яка десятиліттями зупиняла прогрес часто небезкорисливо, була прибрана зі шляху. Ми це доведемо до кінця, щоб кожен громадянин відчув, що реформи йдуть".

Читайте також: Саакашвілі розповів, як повернути заробітчан в Україну

Нагадаємо, раніше голова виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі каналу "Україна 24" заявив про готовність за три місяці викорінити корупцію на українській митниці.

Джерело Україна 24 Теги