Кернес розповів, скільки витрачає на лікування коронавірусу в Німеччині

У мера Харкова на фоні COVID-19 сталося загострення старих хвороб

Кернес розповів, скільки витрачає на лікування коронавірусу в Німеччині

Мер Харкова Геннадій Кернес оприлюднив декларацію видатків на лікування в німецькій клініці "Шаріте", куди він був госпіталізований у тяжкому стані з діагнозом коронавірус COVID-19.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, мер Харкова витратив на лікування понад 4 мільйони гривень. Крім того, майже 2 мільйони пішло на переліт.

Читайте також: Епідемія коронавірусу: в МОЗ сказали, скільки українців потрапляють до лікарень

Популярні відео

Нагадаємо, раніше Геннадія Кернеса у тяжкому стані перевезли літаком до Німеччини. До цього він перебував у харківській лікарні з діагнозом COVID-19 і двостороння пневмонія.

У мера на фоні коронавірусу сталося загострення старих хвороб. В оточенні Кернеса спростовують чутки про кому, про набряк мозку, інсульт, і кажуть, що він перебуває при тямі.

Читайте також: Нова хвиля коронавірусу – названо відмінність України від Західної Європи

Востаннє Кернес з'являвся на публіці майже місяць тому – на День Харкова. 14 серпня у міськраді підтвердили, що очільник міста на лікарняному, а наступного дня уточнили, що в нього коронавірус і двостороннє запалення легень.

Зазначимо, що Кернес є кандидатом у мери Харкова на місцевих виборах 25 жовтня, і від участі у виборах не відмовляється. В його оточенні наполягають, що мер не зобов'язаний особисто подавати документи та проходити реєстрацію кандидатом.

Джерело Україна 24 Теги