Тищенко підключився до переговорів по Донбасу: політолог пояснив роль нардепа

Експерт розповів, що означає заява скандального нардепа

Тищенко підключився до переговорів по Донбасу: політолог пояснив роль нардепа

Нардеп Микола Тищенко заявив, що увійшов до ініціативної парламентської групи з перезавантаження Тристоронньої контактної групи на переговорах по Донбасу. Цю заяву прокоментував політичний експерт Геннадій Дубов в ефірі каналу "Україна 24".

"Сьогодні мова не йде про його включення до ТКГ. Потрібно розділяти Тристоронню контактну групу і те, що відбувається у Верховній Раді. Мінський процес дійсно вимагає розробки та прийняття ряду законодавчих актів. Законодавчі акти приймає Верховна Рада, яка складається з депутатів. Таким чином, формування депутатських груп, що напрацьовують тексти законів, які потім можна буде використовувати як кроки з виконання Мінських домовленостей, це абсолютно логічно", — сказав він.

Читайте також: Сивохо заявив, що миру в Україні нічого не заважає

На думку експерта, присутність скандально відомого нардепа в такій групі не повинно викликати будь-яких побоювань.

"Входження Тищенка як відомої людини очевидного негативу не несе. Його поява в Мінську була б досить дивною, дійсно, тому що людина не має дипломатичного досвіду. Але має повноваження народного депутата, в тому числі на законодавчі ініціативи. Тому його участь в профільній групі не повинна викликати побоювань", — сказав він.

Нагадаємо, нардеп Тищенко не так давно став героєм гучного скандалу навколо його ресторану "Велюр", який нібито працював під час жорсткого карантину, введеного через епідемію коронавірусу.

Раніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков нагадав про важливість позиції Ради для процесу мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги