В "Слузі народу" засудили скандальну заяву колеги щодо Нагірного Карабаху

Варто більш виважено ставитися до зовнішньополітичних питань, заявила нардепка

В "Слузі народу" засудили скандальну заяву колеги щодо Нагірного Карабаху

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Дар'я Володіна в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментувала заяву своєї колеги Людмили Марченко про надання військової зброї Азербайджану, яку та зробила в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Я поділяю занепокоєння своїх колег щодо висловлювань пані Марченко щодо цього конфлікту. Мені здається, слід більш виважено ставитися до таких ситуацій, тим паче коли вони стосуються наших зовнішньополітичних зв’язків», - заявила Володіна.

Читайте також: Росія на шпагаті - озвучено прогноз, чим завершиться війна за Нагірний Карабах

Вона також повідомила, чи буде заява Марченко розглядатися на засіданні фракції.

«Таке питання підіймалося серед моїх колег. Сьогодні, я знаю, вже відреагував на це висловлювання голова групи з міжпарламентських зв’язків з Вірменією Артем Дмитрук. Ми розуміємо, що ситуація гостра, я в цьому плані поділяю першочергову позицію МЗС (України – ред.), яке заявило, що маємо поділяти й підтримувати мир у цьому регіоні. Я сьогодні дзвонила до заступника голови комітету з нацбезпеки та оборони, щоб з’ясувати, чи такі рішення приймались або обговорювались, на що отримала негативну відповідь – таке питання на комітеті навіть не піднімалося», - зазначила політикиня.

Читайте також: Війна за Нагірний Карабах - експерт пояснив офіційну позицію України

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" посол Вірменії в Україні Тигран Сейранян сказав, що заява міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби про підтримку територіальної цілісності Азербайджану є неприйнятною.