Будемо говорити про війну з Росією — нардепка про саміт "Україна-ЄС"

Євгенія Кравчук розповіла, чому Україні важлива допомога США і ЄС

Будемо говорити про війну з Росією — нардепка про саміт "Україна-ЄС"

На саміті Україна-ЄС, який відбудеться 6 жовтня в Брюсселі,  говоритимуть про санкції проти Росії. Про це розповіла нардепка від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"На усіх міжнародних зустрічах високого рівня і президент, і наші делегації постійно порушують питання війни з Росією. Чому про це важливо говорити на Саміті — тому що ми зацікавлені в тому, щоб ЄС тримав санкції в Росії.

Особливо цікавить допомога ЄС, також важливу роль відіграють США– це санкції щодо "Північного потоку-2" і якраз підтримка України. Бо ми всі розуміємо, що якщо санкції хоч трохи будуть послаблені та Росія зможе добудувати "Північний потік-2", то наша газотранспортна система буде просто купою металобрухту в землі. Відповідно, у нас, крім інтересу суто дипломатичного, є й економічний", — сказала вона.

Читайте також: "Не уявляю, що Путін поїде": ексміністр дав прогноз щодо "нормандської зустрічі"

Водночас про зустріч нормандської четвірки не йдеться, додала Кравчук. 

"Якісь рішення, які б вплинули на переговори у нормандському форматі — не думаю, що будуть прийматись. Бо все-таки мова більше про інтеграцію, економічну співпрацю", — сказала вона.

Раніше дипломат Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна намагається приховати відсутність реального прогресу на переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги